West Ham wygrywa z Leeds, Klich zmieniony w przerwie

West Ham United wygrał 2:0 z Leeds United w meczu 27. kolejki Premier League - czytamy w Onecie.

Aktualizacja: 09.03.2021 10:33 Publikacja: 09.03.2021 10:16

Bramki West Ham United bronił Łukasz Fabiański, z kolei w barwach Leeds w podstawowym składzie na murawę wybiegł Mateusz Klich, który jednak został zmieniony już w przerwie - czytamy w Onecie.

O zwycięstwie "Młotów" przesądziła pierwsza połowa - najpierw Jesse Lingard wywalczył rzut karny, po czym sam podszedł do "jedenastki". Jego strzał obronił wprawdzie bramkarz Leeds, ale wobec dobitki był bezradny.

Czy będzie grupowy coming-out w zawodowej piłce nożnej?
Czy Manchester United i Chelsea zagrają w europejskich pucharach?