Polska - Rosja 1:1. Nużący przegląd wojsk

Reprezentanci Polski w pierwszym spotkaniu towarzyskim przed Euro 2020 zremisowali z Rosjanami 1:1. To był mecz, którego nie warto pamiętać.

Aktualizacja: 02.06.2021 06:06 Publikacja: 01.06.2021 22:37

Przemysław Frankowski i Daler Kuzjew.

Polacy prowadzenie objęli już w 4. minucie, kiedy Mateusz Klich zagrał piłkę w pole karne do Przemysława Frankowskiego, a ten - choć źle przyjął - to zdołał odegrać ją do Jakuba Świerczoka, który trafił do bramki. Ta akcja to była pierwsza połowa w pigułce.

Wszystko, co dobre w grze naszej drużyny, zaczynało się w niej od Klicha. Pomocnik Leeds United szukał gry prostopadłej, jego podania otwierały możliwości. Jeśli sparing miał przynieść jakiekolwiek wnioski, to podstawowy jest taki, że reprezentacji nie stać, aby trzymać Klicha wśród rezerwowych.

Czy będzie grupowy coming-out w zawodowej piłce nożnej?
Czy Manchester United i Chelsea zagrają w europejskich pucharach?