Jagiellonia pokonała Wisłę Kraków 3:1

Jagiellonia Białystok przełamała niemoc i po serii czterech spotkań bez zwycięstwa w PKO Ekstraklasie wreszcie dopisała do swojego dorobku pełną pulę - informuje Onet. Ekipa z Podlasia w 15. kolejce pokonała u siebie Wisłę Kraków 3:1. Goście od 9. minuty grali w osłabieniu, ale swoją wyższość zespół Ireneusza Mamrota udokumentował dopiero po przerwie.

Publikacja: 20.11.2021 17:31

Oba zespoły do sobotniego meczu przystąpiły w zgoła odmiennych nastrojach. Jagiellonia w czterech ostatnich spotkaniach PKO Ekstraklasy nie zdołała wywalczyć kompletu punktów i zapisała na swoim koncie zaledwie trzy punkty. Podopieczni Ireneusza Mamrota tym samym na dobre ugrzęźli w środku tabeli i chcieli za wszelką cenę wrócić na zwycięską ścieżkę. Jagiellonia musiała sobie w starciu z Białą Gwiazdą radzić bez Jesusa Imaza, który w minionym tygodniu w trakcie treningu zerwał więzadła krzyżowe i czeka go dłuższy rozbrat z boiskiem.