Popis Lewandowskiego, hat-trick w meczu z zespołem Piszczka

Robert Lewandowski strzelił trzy bramki w wygranym przez Bayern Monachium 6:0 pojedynku 28. kolejki Bundesligi z Borussią Dortmund. Gospodarze nie zapewnili sobie jednak kolejnego tytułu mistrzowskiego, bo swój pojedynek wygrał także wicelider z Gelsenkirchen.

Aktualizacja: 31.03.2018 20:58 Publikacja: 31.03.2018 20:40

Robert Lewandowski przyjmuje gratulacje od Jamesa Rodrigueza

Napastnik reprezentacji Polski po raz pierwszy trafił do siatki już w 6. minucie, wykorzystując prostopadłe podanie od Thomasa Mullera. Sędzia nie nie zauważył jednak przy tym trafieniu, że polski zawodnik znajdował się na pozycji spalonej.

Kolejne bramki, dokumentujące przewagę Bayernu, padły jednak bardzo szybko. W 14. minucie podwyższył James Rodriguez, a 9 minut później Thomas Muller.

Miesięczny limit darmowych artykułów został wyczerpany

Teraz 4 zł za tydzień dostępu!

Czytaj 46% taniej przez 4 miesiące

Na bieżąco o tym, co ważne w kraju i na świecie. Czytaj bez ograniczeń artykuły z Rzeczpospolitej i wydania magazynowego Plus Minus.

Mecz bez historii, Robert Lewandowski bez gola. Barcelona bliżej wicemistrzostwa